• Drodzy Rodzice

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowia, radości, spokoju i wielu pięknych chwil w gronie najbliższych.

Poniżej znajduje się link do filmiku z występu dzieci- Wspòlne kolędowanie 2022

Kolędowanie 2022-kliknij tu

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do obejrzenia występu grupy Żabki z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

WYSTĘP Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY- kliknij tu

(proszę kliknąć w powyższy link)

Z pozdrowieniami

nauczycielki grupy: Karina Mielczarek, Patrycja Kosieradzka, Magdalena Jankowska.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przedszkolaki z grupy "Żabki" składają swoim BABCIOM i DZIADKOM najserdeczniejsze życzenia: zdrowia,radości każdego dnia
          i jak najwięcej wspólnych chwil z UKOCHANYMI WNUKAMI.

Poniżej zamieszczony jest link do filmu z występem dzieci dla ukochanych BABĆ I DZIADKÓW:

WYSTĘP DLA BABCI I DZIADKA- kliknij tu

Z pozdrowieniami, nauczycielki grupy: Karina Mielczarek,

Karolina Chmielewska,

Magdalena Jankowska.

Drodzy Rodzice.

WYSTĘP ŚWIĄTECZNY- grupa ŻABKI- kliknij tu

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu wspaniałych chwil w gronie najbliższych i wytchnienia od codziennych trosk i obowiązków. Niech ten wyjątkowy, świąteczny czas będzie pełen ciepła i miłości, a Nowy Rok przyniesie Pańswu szczęście i pomyślność w realizacji marzeń i planów.